Tudományos Diákkör    
 
 
Felhívás
Meghívó 2023.
Állatorvos szekciók
TDK zsűri
Biológus szekció
Díjak
Díjazottak
Fényképalbumok
Archívum
2022. TDK
2021. TDK
2020. TDK
2019. TDK
2018. TDK
2017. TDK
2016. TDK
» 2015. OTDK
2015. TDK
2014. TDK
2013. TDK
2013. Támop
2013. OTKD
2012. TDK
2012. Támop
2011. TDK
2010. TDK
2009. TDK
2009. OTDK
2008. TDK
2007. TDK
2006. TDK
2005. TDK
2004. TDK
2003. TDK
2002. TDK
Szabályzat
Home » Archívum » 2015. OTDK

OTDK 2015.

     
Támogatóink
 
2015. április első heteiben zajlott XXXII. OTDK-n Karunk hallgatói rendkívül sikeresen szerepeltek. Az Agrár-, a Biológia- és az Orvosi szekciókban 36 fő képviselte karunkat, akik 20 díjat hoztak el: 6 fő első-, 4 fő második- és 2 fő harmadik helyezést ért el, 9 hallgatónk pedig különdíjban részesült.

Agrártudományi szekció Állategészségügyi Tagozat

  • Hatala Patrícia I. helyezett
    Témavezetője: Dr. Mátis Gábor
    Dr. Neogrády Zsuzsanna
  • Tóbiás Enikő II. helyezett
    Témavezetője: Dr. Kreizinger Zsuzsanna
    Dr. Gyuranecz Miklós
  • Kovács Kincső III. helyezett
    Témavezetője: Somhegyiné Barna Mónika
  • Farkas Flóra különdíjas
    Témavezetője: Dr. Czeibert Kálmán
  • Győri Dorottya különdíjas
    Témavezetője: Dr. Szelényi Zoltán
 

Agrártudományi szekció Állatélettani Tagozat

  • Vértes Ilka I. helyzett
    Témavezetője: Dr. Andrásofszky Emese
    Dr. Szabó József Zsigmond
  • Barna Réka Fanni II. helyezett
    Témavezetője: Dr. Pásztiné Dr. Gere Erzsébet
  • Lengyel Péter III. helyezett
    Témavezetője: Dr. Mátis Gábor
    Dr. Neogrády Zsuzsanna
  • Prevics Dávid különdíjas
    Témavezetője: Dr. Reinitz László Zoltán
 

Agrártudományi szekció Élelmiszerbiztonsági tagozat

  • Bóbics Renáta I. helyezett
    Témavezetője: Dr. Vetter János
 

Biológia szekció Állatökológia tagozat

  • Piross Imre Sándor I. helyezett
    Témavezetője: Dr. Harnos Andrea
    Dr. Rózsa Lajos
    Fehérvári Péter
 

Biológia szekció Állatszervezettan és -élettan tagozat

  • Mayer Márton István I. helyezett
    Témavezetője: Dr. Nyiri Gábor
    Dr. Halasy Katalin
 

Biológia szekció Etológia tagozat

  • Drexler Tamás II. helyezett
    Témavezetője: Dr. Kabai Péter
    Rigler Eszter
  • Bíró Gina különdíjas
    Témavezetője: Dr. Kabai Péter
    Rigler Eszter
 

Biológia szekció Humángenetika és -biológia tagozat

  • Papp Rita II. helyezett
    Témavezetője: Dr. Andrikovics Hajnalka
    Szabó Krisztián
 

Biológia szekció Mikrobiológia tagozat II.

  • Iván Lívia különdíjas
    Témavezetője: Dr. Bakonyi Tamás
 

Biológia szekció Molekuláris biológia tagozat I.

  • Nagy Veronika III. helyezett
    Témavezetője: Dr. Szakács Gergely
    Szabó Krisztián
 

Biológia szekció Neurobiológia tagozat

  • Varga Zoltán Kristóf I. helyezetett
    Témavezetője: Dr. Haller József
    Dr. Aliczki Manó
    Dr. Fülöp Dávid
 

Biológia szekció Természetvédelmi biológia tagozat I.

  • Tóth Kata Mária különdíjas, és az MTA Ökológiai Kutatóközpont Különdíjasa
    Témavezetője: Dr. Cserhalmi Dániel
    Endrédi Anett
 

Orvos- és Egészségtudományi szekció Elméleti orvostudományok
Anatómia, patológia, fejlődésbiológia tagozat II.

  • Mayer Márton István különdíjas
    Témavezetője: Dr. Nyiri Gábor
 

Orvos- és Egészségtudományi szekció Klinikai orvostudományok
Traumatológia, ortopédia, idegsebészet tagozat I.

  • Zólyomi Dorottya különdíjas
    Témavezetője: Dr. Ipolyi Tamás
 
A hallgatók részvétele a XXXII. OTDK-n a Nemzeti Tehetség Program támogatásával valósult meg (projekt azonosítószáma: NTP-OTDKR-14-0032). A projekt megvalósításáról összeállított szakmai beszámolónk itt érhető el.

Gratulálok a nyerteseknek és témavezetőiknek, kívánom, hogy munkájuk során további hasonlóan szép eredményeket érjenek el.

Budapest, 2015. április 14.

Dr. Sótonyi Péter
Dékán