Students' Research Circle    
 
 
2022
2021
2020
2019
2018
Call for papers
The conference
Veterinary Session
Veterinary Jury
Biology Session
Biology Jury
Sponsors
» Awards-list
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Home » Archive » 2018 » Awards-list

Awards-list

Awards for TDK students with good study record
who participate in university atvicities, as well

            Student             Award (awarded by)
Kondor Milán Dr. Kovács Ferenc emlékdíj (Dr. Kovács Melinda)


TDK conference special awards

            Student             Award (awarded by)
Károlyi Henrik Fülöp CEVA-Phylaxia Kutatási és fejlesztési különdíj (Dr. Pénzes Zoltán)


Scintific Student Circle awards for veterinary students

            Student             Award (awarded by)
Németh Szilvia ÁTE Rektori díj (Dr. Sótonyi Péter)
Medveczky díj az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. támogatásával (Dr. Móré Attila)
Sudár Dóra ÁTE Kancellári díj (Dr. Bohátka Gergely)
Semmelweis Orvostudományi Egyetem Szívcentrum díj (Dr. Merkely Béla)
Marcello Giuseppe Mark Normatív Kutatási Alap - alaptudomány díj (Dr. Vörös Károly)
Magyar Állatorvosok Világszervezete díj (Dr. Szieberth István)
Holló Noémi Petra Normatív Kutatási Alap - alkalmazott tudomány díj (Dr. Vörös Károly)
Magyar Állatorvosok Világszervezete díj (Dr. Szieberth István)
Gunde Éva MÁOK díj (Dr. Gönczi Gábor)
Magyar Állatorvosok Világszervezete díj (Dr. Szieberth István)
Lajos Andrea MSD Animal Health díj (Dr. Szamkó Tamás, Dr. Bollók Árpád)
Lénárt Zoltán MSD Animal Health díj (Dr. Szamkó Tamás, Dr. Bollók Árpád)
Szima Réka MOÁE Baromfi-egészségügyi Társaság díj (Dr. Magyar Tibor)
Jenei Péter Zoetis Hungary díj (Fodor Gyugla, Dr. Varga Zsolt)
Klenovszki Dóra Zoetis Hungary díj (Fodor Gyugla, Dr. Varga Zsolt)
Verebes Dóra Zoetis Hungary díj (Fodor Gyugla, Dr. Varga Zsolt)
Balajthy Bálint Dr. Kocsis Róbert díj (Dr. Kocsis Róbert)
Horváth Gergő Károly ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt. díj (Gyetvai Imre)
HÖK díj (Fehér Sára)
Kovács Szilvia Dr. Kurucz János díj (Dr. Kurucz János)
Stirminszki Réka ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt. díj (Gyetvai Imre)
Juhász Zsófia Dorottya Dr. Pák András díj (Dr. Pák András)
Tóth Csaba Vida-Vet Kft. díj (Dr. Vida Imre)
HÖK díj (Fehér Sára)
Nemes Brigitta Vida-Vet Kft. díj (Dr. Vida Imre)
Cullen Siobhán Alice Magyar Kisállatgyógyász Állatorvosok Egyesülete díj (Dr. Bíró Ferenc)
Boros Márton Magyar Kisállatgyógyász Állatorvosok Egyesülete díj (Dr. Bíró Ferenc)
Molnár Gyula TolnAgro Állatgyógyászati Kft. díj (Dr. Varga József)
Kurucz Ádám CEVA-PHYLAXIA díj (Dr. Medveczki András)
Bakumenko Lubov Nyikolajevna CEVA-PHYLAXIA díj (Dr. Medveczki András)
Kerekes Barbara Magyar Kisállatgyógyász Állatorvosok Egyesülete díj (Dr. Bíró Ferenc)
Magyar Márta Szilvia Továbbképzési és Kutatásszervezési Központ díj (Dr. Ózsvári László)
Bowles Hannah Mairéad Továbbképzési és Kutatásszervezési Központ díj (Dr. Ózsvári László)
Giricz Márton Továbbképzési és Kutatásszervezési Központ díj (Dr. Ózsvári László)
Schlembach Tamara MÁOK Fővárosi Szervezete díj (Dr. Pintér Zsolt)
Kiszely Sára MÁOK Pest Megyei Szervezete díj (Dr. Hirnmetzl Gábor)
Pintér Zita Továbbképzési és Kutatásszervezési Központ díj (Dr. Ózsvári László)
Szemők Bianka Barbara Huszenicza Gyula díj (Dr. Földi József, Dr. Markus Gabriella)
Dr. Székely Állategészségügyi Kft. díj (Dr. Székely Béla)
Héthársi Fanni Virág Fenyves Béla alapítvány díja (Moczó Margit)
Török Barbara Kom-Vet Kft. Okavango Kisállat szakrendelő díj (Dr. Muravölgyi László)
Hudák Levente Biropharma díj (Tabán Attila)
Valletti Carlotta Pumukli Állatorvosi Rendelő (Dr. Szentpéteri Zselyke)
Bende Borbála ROYAL CANIN díj (Dr. Magdus Melinda)
Bagi Melinda Biropharma díj (Tabán Attila)
Beck Attila Dr. Nándorfi Zotán díj (Dr. Nándorfi Zoltán)
Gazsi Zsófia MÁOK Pannon szervezete díj (Dr. Színesi András)
Hafner Nathalie Trovet Hungary Kft díj (Dr. Nándorfi Zoltán)
Sziklai Lili Blanka ROYAL CANIN díj (Dr. Magdus Melinda)
Sándor Panna Margit Magyar Lógyógyász Állatorvosok Egyesülete díj (Dr. Bába András)
Sipos Roland Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Kideys Elif Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Hartwig Pia Malu Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Kuffa Szilvia Krisztina Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Monori Kitti Dóra Állatorvosi Hematológiai és Onkológiai Központ (Dr. Vajdovich Péter)
Czakó Lenke Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Szijjártó József Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Vöröskői Petra Anna Dr. Lorászkó Gábor díj (Dr. Lorászkó Gábor)
Bertram Leonie NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Szalai Mária Talpas Állatorvosi Rendelő díj (Dr. Papp Antal)
Hatvani Anna NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Collet Saintin Héloise NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Dombi Barbara NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Józsa Emőke NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Sipos Eszter NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Oláh Boglárka NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Kerek Ádám NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Balázs Bence NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Gallagher Gemma NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Fülöp Dorottya NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Kimball Anna Krisztina NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Lamboley, Giliane VET-Image díj (Dr. Perényi János)
Vasilev, Mihail NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)

Scintific Student Circle Awards for biology students

            Student             Award (awarded by)
Soós András Áron Jánoska Máté díj (Dr. Benkő Mária)
Könyvtári díj (Winkler Bea)
HÖK díj (Fehér Sára)
Bukor Boglárka Biológiai Intézet díj (Dr. Kosztolányi András)
Kásler Andrea Természettudományi Múzeum díj (Dr. Korsós Zoltán, Vörös Judit)
Balogh Diána Éva TolnAgro Állatgyógyászati Kft. díj (Dr. Varga József)
Török Dóra Boehringer Ingelheim díj (Kopasz Gábor)
Schwarcz Dóra Anett Boehringer Ingelheim díj (Kopasz Gábor)
Jaloveczki Boglárka Továbbképzési és Kutatásszervezési Központ díj (Dr. Ózsvári László)
Zorkóczy Orsolya Krisztina Omega vetLab díj (Dr. Szalay Dénes)
Gór Ádám Kristóf Könyvtári díj (Winkler Bea)
Kőszegi Hanna Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Surján András Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Konrád Krisztina Dóra NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)


Cilick here for the photo gallery of TDK Awards Ceremony 2018.