Students' Research Circle    
 
 
2022
2021
2020
2019
Call for papers
The conference
Veterinary Session
Veterinary Jury
Biology Session
Sponsors
» Awards-list
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Home » Archive » 2019 » Awards-list

Awards-list

Awards for TDK students with good study record
who participate in university atvicities, as well

            Student             Award (awarded by)
Tóth Zsombor Tamás Dr. Kovács Ferenc emlékdíj (Dr. Kovács Melinda)


TDK conference special awards

            Student             Award (awarded by)
Heinik Sára CEVA-Phylaxia Kutatási és fejlesztési különdíj (Dr. Pénzes Zoltán, Dr. Kollár Anna)


Scintific Student Circle awards for veterinary students

            Student             Award (awarded by)
Bánáti László ÁTE Rektori díj (Dr. Sótonyi Péter)
Medveczky díj az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. támogatásával (Dr. Móré Attila)
MOÁE Baromfi-egészségügyi Társaság díj (Dr. Magyar Tibor)
Tóth Fruzsina ÁTE Kancellári díj (Dr. Bohátka Gergely)
Semmelweis Orvostudományi Egyetem Szívcentrum díj (Dr. Merkely Béla)
Parcell Katherine Normatív Kutatási Alap - alaptudomány díj (Dr. Vörös Károly)
Steiner Flóra Normatív Kutatási Alap - alkalmazott tudomány díj (Dr. Vörös Károly)
HÖK díj (Fehér Sára)
Alföldi Regina Mária Dr. Székely Állategészségügyi Kft. díj (Dr. Székely Béla)
Ambrusics Petra NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Balogh Dániel Omega vetLab díj (Dr. Szalay Dénes)
Bársony Boglárka Gabriella Magyar Lógyógyász Állatorvosok Egyesülete díj (Dr. Bába András)
Bartha Boróka NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Bozsik Anett ROYAL CANIN díj (Dr. Magdus Melinda)
Buschmann Jann Henning Boehringer Ingelheim díj (Kopasz Gábor, Sudár Zsuzsanna)
Buzás Anna NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Dall ' Armellina Sam Claudio NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Debreczeni Dorina NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Egyed Petra MSD Animal Health díj (Dr. Bollók Árpád)
Fehér Sára Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Fekete Rita NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Gatt Katrina Immunovet (Tabán Attila)
Hebenstreit Simon TolnAgro Állatgyógyászati Kft. díj (Dr. Varga József)
Horváth Dávid Géza Zoetis Hungary díj (Dr. Halász Tímea)
Incze Zsuzsanna MÁOK díj (Dr. Gönczi Gábor)
Juhász Orsolya MSD Animal Health díj (Dr. Bollók Árpád)
Kerek Ádám NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Kis István Emil MÁOK Pannon szervezete díj (Dr. Színesi András)
HÖK díj (Fehér Sára)
Kórik Csilla Primavet Kft. díj (Dr. Kása Eszter)
Kovács Andrea NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Kovács Emma Trovet Hungary Kft díj (Dr. Nándorfi Zoltán)
Kővári Sarolta KRKA Magyarország Kft. Díj (Szántó Miklós)
Madar Márta Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Máthé Tamara Magyar Kisállatgyógyász Állatorvosok Egyesülete díj (Dr. Bíró Ferenc)
Medvecz Réka Bayer Hungária Kft. Díj (Dr. Aladics Balázs)
Mihók Fanni NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Moldován Panna MÁOK Fővárosi Szervezete díj (Dr. Pintér Zsolt)
Molnár Péter András Talpas Állatorvosi Rendelő díj (Dr. Papp Antal)
Mönich Marc Etienne Magyar Állatorvosok Világszervezete díj (Dr. Sziebert Gergely)
Móritz Alma Virág Továbbképzési és Kutatásszervezési Központ díj (Dr. Ózsvári László)
Németh Andrea Dr. Kocsis Róbert díj (Dr. Kocsis Róbert)
Noszály Zsófia Dr. Muravölgyi László emlékdíj (Dr. Muravölgyi Zsuzsanna)
Óberling Gréta Laura NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Orbán Vivien Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Papp Márton János CEVA-PHYLAXIA díj (Dr. Medveczki András)
Pásti Judit VET-Image díj (Dr. Perényi János)
Pintér Zita NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Prokoly Dorottya Boehringer Ingelheim díj (Kopasz Gábor, Sudár Zsuzsanna)
Remsei Regina Pumukli Állatorvosi Rendelő (Dr. Szentpéteri Zselyke)
Rózsa Bernadett ROYAL CANIN díj (Dr. Magdus Melinda)
Schulze Gronover Bernd NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Schwilp Laura KRKA Magyarország Kft. Díj (Szántó Miklós)
Sebők Csilla CEVA-PHYLAXIA díj (Dr. Medveczki András)
Sebők Zita Dr. Lorászkó Gábor díj (Dr. Lorászkó Gábor)
Sulyok Dóra MÁOK Pest Megyei Szervezete díj (Dr. Hirnmetzl Gábor)
HÖK díj (Fehér Sára)
Szabó Dóra Bettina Bayer Hungária Kft. Díj (Dr. Aladics Balázs)
Takács Noémi Vida-Vet Kft. díj (Dr. Vida Imre)
Tóth Adrienn Gréta Vida-Vet Kft. díj (Dr. Vida Imre)
Tóth Márton András Magyar Kisállatgyógyász Állatorvosok Egyesülete díj (Dr. Bíró Ferenc)
Tráj Patrik Immunovet (Tabán Attila)
Udvari Lilla Zoetis Hungary díj (Dr. Halász Tímea)
Vancsisin Nóra Kitti NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Várhidi Zsóka Könyvtári díj (Winkler Bea)
Városi Dominika NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Velich Nikolaus Clemens Zoetis Hungary díj (Dr. Halász Tímea)
Vöröskői Petra Anna Dr. Pák András díj (Dr. Pák András)
Ziszisz Árisz Fenyves Béla alapítvány díja (Moczó Margit)
Zsiga Tamás Gáspár Továbbképzési és Kutatásszervezési Központ díj (Dr. Ózsvári László)

Scintific Student Circle Awards for biology students

            Student             Award (awarded by)
Rák Gergő Attila Természettudományi Múzeum díj (Dr. Korsós Zoltán, Bernert Zsolt)
Jánoska Máté díj (Dr. Benkő Mária)
Tóth Rita Biológiai Intézet díj (Dr. Kosztolányi András)
Bartus Dalma Csenge NÉBIH díj és Földművelésügyi Minisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Budai Mátyás ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt. díj (Kovács Lajos)
Csonka Veronika Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Dalvári Henriett Anna Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Kalina Csenge Könyvtári díj (Winkler Bea)
Szekeres Barbara Gabriella Továbbképzési és Kutatásszervezési Központ díj (Dr. Ózsvári László)
Török Dávid ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt. díj (Kovács Lajos)
Váczy-Földi Máté Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Varga Bence Tamás Továbbképzési és Kutatásszervezési Központ díj (Dr. Ózsvári László)
Verebélyi Viktória Továbbképzési és Kutatásszervezési Központ díj (Dr. Ózsvári László)


Cilick here for the photo gallery of TDK Awards Ceremony 2019.