Students' Research Circle    
 
 
2022
2021
2020
Call for papers
The conference
Veterinary Session
Veterinary Jury
Sponsors
» Awards-list
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Home » Archive » 2020 » Awards-list

Awards-list

Awards for TDK students with good study record
who participate in university atvicities, as well

            Student             Award (awarded by)
Börcsök Márk Dr. Kovács Ferenc emlékdíj (Prof. Dr. Kovács Melinda)


TDK conference special awards

            Student             Award (awarded by)
Debreceni Brigitta CEVA-Phylaxia Kutatási és fejlesztési különdíj (Dr. Pénzes Zoltán)


Scintific Student Circle awards for veterinary students

            Student             Award (awarded by)
Somlai Júlia Eszter ÁTE Rektori díj (Dr. Sótonyi Péter)
Medveczky díj az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. támogatásával (Dr. Móré Attila)
Far Dima Normatív Kutatási Alap - alaptudomány díj (Dr. Bartha Tibor)
TolnAgro Állatgyógyászati Kft. díj (Dr. Varga József)
Kőszegi Hanna Jánoska Máté díj (Dr. Benkő Mária)
Természettudományi Múzeum díj (Bernert Zsolt)
Szentgyörgyi Ákos Normatív Kutatási Alap - alkalmazott tudomány díj (Dr. Bartha Tibor)
PrimaVet Kft. Díj (Dr. Varga József)
Varga Áron Bendegúz Biológiai Intézet díj (Dr. Kosztolányi András)
Természettudományi Múzeum díj (Bernert Zsolt)
Ágoston Hunor Továbbképzési és Kutatásszervezési Központ díj (Dr. Ózsvári László)
Alföldi Rozália Anna Továbbképzési és Kutatásszervezési Központ díj (Dr. Ózsvári László)
Anker Márton Dr. Pák András díj (Dr. Pák András)
Bartal Balázs Elanco Hungary Kft. díj (Dr. Aladics Balázs)
Batthyány Daria Maria NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Császár Dorottya Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Csóka Zsófia NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Daccord Julie Dr. Muravölgyi László emlékdíj (Dr. Muravölgyi Zsuzsanna)
Delautre Victor Gerard Magyar Kisállatgyógyász Állatorvosok Egyesülete díj (Dr. Bíró Ferenc)
Diriczi Tekla NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Fischer-Colbrie, Sophia ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt. díj (Kovács Lajos)
Folkman Lars August ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt. díj (Kovács Lajos)
Guller Zsófia Eszter NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Győri Rebeka NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
H. Szabó Delfin Rebeka Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Hanrahan Caitlin MSD Animal Health díj (Dr. Bollók Árpád)
Holl Ágoston Továbbképzési és Kutatásszervezési Központ díj (Dr. Ózsvári László)
Horváth Ariella Roxána NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Hunter Lucas Ellis Immunovet Kft. díj (Pechtol Attila)
Jakab Flóra Fenyves Béla alapítvány díja (Moczó Margit)
Juhász Péter MÁOK díj (Dr. Gönczi Gábor)
Juhász-Dóra Tamás Dr. Lorászkó Gábor díj (Dr. Lorászkó Gábor)
Kabboush Helen Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Kakula Csenge Zsanett NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Karasszon Ervin András MÁOK Fővárosi Szervezete díj (Dr. Pintér Zsolt)
Kiss Szonja Petra Könyvtári díj (Winkler Bea)
Klingebiel Laura Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Kocsis Flóra Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Kónya Réka MÁOK Fővárosi Szervezete díj (Dr. Pintér Zsolt)
Lajos Andrea NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Lewin Natalja Zoetis díj (Fodor Gyula, Dr. Varga Zsolt)
Lukáts Bálint Zoetis díj (Fodor Gyula, Dr. Varga Zsolt)
Makk Timea NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Márton Rege Anna Elanco Hungary Kft. díj (Dr. Aladics Balázs)
Matuska Regina NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Medek Noémi Dóra Semmelweis Orvostudományi Egyetem Szívcentrum díj (Dr. Merkely Béla)
HÖK díj (Ágics Mátyás)
Mészáros Anna NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Mészáros László NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Mohácsi Luca Sára NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Mong Balázs NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Montlika Lejla NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Móritz Alma Virág Boehringer Ingelheim díj (Kopasz Gábor)
Nagy-Czirok Balázs Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Németh Balázs ROYAL CANIN díj (Dr. Magdus Melinda)
Németh Réka Immunovet Kft. díj (Pechtol Attila)
Ódor Anett Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Palotás Márk MSD Animal Health díj (Dr. Bollók Árpád)
Paréj Zsuzsanna Vida-Vet Kft. díj (Dr. Vida Imre)
Paul Róbert Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Piller Pálma MOÁE Baromfi-egészségügyi Társaság díj (Dr. Magyar Tibor)
Pintér Krisztina CEVA-PHYLAXIA díj (Dr. Medveczki András)
Pozsár Zsófia Talpas Állatorvosi Rendelő díj (Dr. Papp Antal)
Proudfoot Alison Mary Dr. Perényi János díj (Dr. Perényi János)
Rück Shannon Xenia Zoetis díj (Fodor Gyula, Dr. Varga Zsolt)
Sebők Flóra Pumukli Állatorvosi Rendelő (Dr. Szentpéteri Zselyke)
Sebők Hunor NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Selmeczi Petra Dorina NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Skultéti Enikő Mónika NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Somlay Dorottya Könyvtári díj (Winkler Bea)
HÖK díj (Ágics Mátyás)
Természettudományi Múzeum díj (Bernert Zsolt)
Steiger Katharina Továbbképzési és Kutatásszervezési Központ díj (Dr. Ózsvári László)
Szabó Fanni NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Szabó Levente Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Szabó Orsolya Boehringer Ingelheim díj (Kopasz Gábor)
Szabó Zsolt Vida-Vet Kft. díj (Dr. Vida Imre)
Szeidl Réka Omega vetLab díj (Dr. Szalay Dénes)
Szilassy Veronika Orsolya KRKA Magyarország Kft. Díj (Szántó Miklós)
Szóládi Áron Dr. Kocsis Róbert díj (Dr. Kocsis Róbert)
Talabér Rebeka Réka MÁOK Pannon szervezete díj (Dr. Színesi András)
Tolnai Csenge Hanna MÁOK Pest Megyei Szervezete díj (Dr. Hirnmetzl Gábor)
Tóth Adrienn Gréta Elanco Hungary Kft. díj (Dr. Aladics Balázs)
Magyar Bioinformatikai Társaság (Dr. Tusnády Gábor)
Tóth Barnabás Magyar Kisállatgyógyász Állatorvosok Egyesülete díj (Dr. Bíró Ferenc)
Tóth Imola Réka NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)
Tóth Viktória Flávia Magyar Kisállatgyógyász Állatorvosok Egyesülete díj (Dr. Bíró Ferenc)
Trúzsi Roxána Laura Magyar Lógyógyász Állatorvosok Egyesülete díj (Dr. Bába András)
Uszkai Virág Zsófia Kollégiumi díj (Dr. Szalay Ferenc)
Vaktor Nelli Fanni CEVA-PHYLAXIA díj (Dr. Medveczki András)
Varga Dóra MÁOK Pannon szervezete díj (Dr. Színesi András)
Varga Zoltán ROYAL CANIN díj (Dr. Magdus Melinda)
Vladár Bence Csaba Dr. Székely Állategészségügyi Kft. díj (Dr. Székely Béla)
HÖK díj (Ágics Mátyás)
Wenner Bálint Zsolt NÉBIH díj és Agrárminisztérium díj (Dr. Bognár Lajos, Dr. Oravecz Márton)